KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277239
nr 1727 7239
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, damporträtt. Olja på duk, 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:16:39
100 kr
150 kr